VIŠČIUKAI

LOPŠELINIO AMŽIAUS VAIKŲ GRUPĖ

GRUPĖJE UGDOMI 1,5-3 METŲ VAIKUČIAI

UGDOMOJI KALBA – LIETUVIŲ IR RUSŲ

GRUPĖJE DIRBA:

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:

Irena Kateščenko, Jurgita Mosiejūtė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja:

Edita Ilkevičienė

Grupės darbo laikas 7.30-18.00

ŽIRNIUKAI

DARŽELINIO AMŽIAUS VAIKŲ GRUPĖ

GRUPĖJE UGDOMI 4-5 METŲ VAIKUČIAI

UGDOMOJI KALBA – LIETUVIŲ

GRUPĖJE DIRBA:

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja:

Ieva Navickaitė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja:

Jolanta Kravčenia

Grupės darbo laikas 7.30-18.00

LAŠIUKAI

DARŽELINIO AMŽIAUS VAIKŲ GRUPĖ

GRUPĖJE UGDOMI 5-6 METŲ VAIKUČIAI

UGDOMOJI KALBA – LIETUVIŲ

GRUPĖJE DIRBA:

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:

Halina Višnevska, Vida Rauluškevičiūtė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja:

Danutė Stasiūnienė

Grupės darbo laikas 7.30-18.00

BURATINO

MIŠRAUS AMŽIAUS VAIKŲ GRUPĖ

GRUPĖJE UGDOMI 3-7 METŲ VAIKUČIAI

UGDOMOJI KALBA – RUSŲ

GRUPĖJE DIRBA:

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:

Valentina Mikolč, Patricija Ustinovič

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja:

Alena Vintsalovich

Grupės darbo laikas 7.30-18.00

BITUTĖS

PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ GRUPĖ

GRUPĖJE UGDOMI 6-7 METŲ VAIKUČIAI

UGDOMOJI KALBA – LIETUVIŲ

GRUPĖJE DIRBA:

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos:

Daiva Petkevičienė, Julija Jaruševičienė, Daiva Šeputienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja:

Audronė Antakovienė

Grupės darbo laikas 7.00-19.00

PABIRUČIAI

DARŽELINIO AMŽIAUS VAIKŲ GRUPĖ

GRUPĖJE UGDOMI 3-4 METŲ VAIKUČIAI

UGDOMOJI KALBA – LIETUVIŲ

GRUPĖJE DIRBA:

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:

Zita Vasiliauskienė, Halina Višnevska

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja:

Marija Šneideraitienė

Grupės darbo laikas 7.30-18.00

BORUŽĖLĖS

ANKSTYVOJO IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ GRUPĖ

GRUPĖJE DIRBA:

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:

Kristina Rožan, Daiva Vanagelienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja:

Alicija Veligor

Grupės darbo laikas 7:00-17:30

GĖLYTĖS

PRIEŠMOKYKLINĖ UGDYMO GRUPĖ

GRUPĖJE UGDOMI 6-7 METŲ VAIKUČIAI

UGDOMOJI KALBA – RUSŲ

GRUPĖJE DIRBA:

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos:

Irena Ogar, Tatjana Griščiuk

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja:

Janina Staševskaja

Grupės darbo laikas 6:30-18:30

PAUKŠTELIAI

DARŽELINIO AMŽIAUS VAIKŲ GRUPĖ

GRUPĖJE UGDOMI 3-4 METŲ VAIKUČIAI

UGDOMOJI KALBA – RUSŲ

GRUPĖJE DIRBA:

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:

Natalija Kondratovič, Tatjana Isaiko

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja:

Danuta Karpickaja

Grupės darbo laikas 7:00-17:30

SPINDULĖLIAI

DARŽELINIO AMŽIAUS VAIKŲ GRUPĖ

GRUPĖJE UGDOMI 3-7 METŲ VAIKUČIAI

UGDOMOJI KALBA – MIŠRI LIETUVIŲ KLB.

GRUPĖJE DIRBA:

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:

Teresa Melkienė, Daiva Vanagelienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja:

Irina Stacenko

Grupės darbo laikas 7.00-17.30