Dėl nuotolinio ugdymo organizavimo

Dėl sugriežtinto karantino priemonių  ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu. Pažymime, kad vaikams, kurie ugdomi namuose, bus užtikrintas nuotolinis ugdymas. Taip pat informuojame, jog nuotoliniu būdu besiugdantiems vaikams ugdymo mokestis nebus skaičiuojamas. 

Vilniaus lopšelis-darželis „Gervelė“ organizuoja:

      • nuotolinį ugdymą pagal vaikų amžiaus grupes, vadovaujantis įstaigos ikimokyklinio ugdymo programa „Mažieji gerviukai“ (2017) ir Priešmokyklinio ugdymo bendrąja  programa (2014).
      • naudoja šias nuotolinio ugdymo(si) aplinkas: lopšelio-darželio svetainę  http://www.gervele.vilnius.lm.lt/,  uždaras kiekvienos darželio grupės „Facebook“ grupes, elektroninį paštą, padlet programa kitas ryšio priemones.
      • tėvai (globėjai) kviečiami dalintis vaikų atliktų užduočių nuotraukomis, užrašant jų mintis, paliekant komentarą, kad mokytojas matytų ir kartu pasiektais rezultatais.

Vilniaus Lopšelio – darželio „Gervelė“ ugdymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

PDF dokumentas

Nuotoliniai mokymai

Gerb.Tėveliai,
Atkreipiame dėmesį, jog karantino laikotarpiu vaikučių ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu. Prašome bendrauti ir bendradarbiauti su mokytojais, palaikyti jų iniciatyvą ir padėti savo vaikučiams ugdytis!
Jeigu jūsų vis dar nepasiekė mokytojo  e- laiškas ar telefono skambutis, kviečiame susisiekti su įstaiga bendruoju tel. (85) 2384919 arba parašyti adresu rastine@gervele.vilnius.lm.lt  ir pranešti mums.
Tik visi kartu susitelkę  įveiksime visas problemas!

Veiklai namuose

Mūsų visuomenės sveikatos specialistė Ieva parengė puikią pažintinę medžiagą veiklai su vaikais namuose. Kviečiame susipažinti

Vaisiai ir daržovės mūsų draugai

Taip pat nepamirškite ir fizinio aktyvumo. Judėti visuomet buvo būtina, o karantino metu, kuomet namuose praleidžiame didesnę dienos dalį,  į tai reikia atkreipti dar ypatingą dėmesį.

Fizinis aktyvumas karantino metu
Fizinio aktyvumo skatinimui

Nemokama psichologinė pagalba tėvams

Jei derinant darbą iš namų, vaikų priežiūrą ar jų nuotolinį mokymąsi ir buities rūpesčius kyla kur kas daugiau įtampos bei klausimų,  kreipkitės – „Tėvų linija“, tai nemokamos psichologo konsultacijos telefonu.

Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba

Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba dirba nuotoliniu būdu.Tėvai, dėl konsultacijų  prašome kreiptis el. paštu nuotolinis.ugdymas@vilniausppt.lt, arba tel. 852650908. Visą aktualią informaciją rasite čia:

kaip elgtis krizės situacijoje