Birželio 22 d. mūsų darželio vaikus aplankė bendruomenės pareigūnas Karolis Rinkevičius.

Bendraudamas su vaikais policijos pareigūnas aptarė svarbiausias Kelių eismo taisykles: kaip saugiai pereiti gatvę, važinėti paspirtukais, kaip tinkamai prisisegti atšvaitus. Džiaugiamės, kad mūsų ugdytiniai buvo aktyvūs ir smalsūs, noriai dalyvavo užsiėmime, uždavinėjo klausimus.

Po užsiėmimo policijos pareigūnas sutiko aprodyti policijos automobilį, pademonstravo, kaip veikia garsiakalbis, sirenos. Atsisveikindamas palinkėjo vaikams saugios vasaros.

Vilniaus lopšelis-darželis „Gervelė“ nuoširdžiai dėkoja bendruomenės pareigūnui už gražią bendradarbiavimo patirtį ir dovanėles vaikams bei mokytojams.

Tikime, kad ugdytiniai išgirdo daug naudingos informacijos ir vasarą praleis saugiau.